Váš dobrý soused

Již 28 let s úctou k poctivému řemeslu

14
Červen
2021

Jsme AGROFERT: Co dělá zootechnik?

Věděli jste, že zootechnik by měl rozumět zvířatům i lidem? Pokud vás zajímá, s čím vším se zootechnici v rámci svého povolání setkávají, pusťte si nové video ze série „Jsme AGROFERT“.

10
Červen
2021

Agrofert: rezoluce EP je nepřijatelným zásahem do podmínek pro podnikání

Schválené usnesení je pouze politickou proklamací. Nemá žádnou právní váhu. Na druhou stranu je bezprecedentním zásahem do podnikatelského prostředí v České republice, do svobodného trhu a do rovných podmínek pro podnikání. Účelově diskriminuje pouze jednu vybranou skupinu firem a ohrožuje pracovní místa tisíců jejich zaměstnanců.

8
Červen
2021

Agrofert odmítá nařčení z lobbingu v europarlamentu

Společnost Agrofert kontaktovala prostřednictvím sociální sítě Twitter poslance Evropského parlamentu.  Poslanci byli kontaktováni v souvislosti s rezolucí o údajném střetu zájmů, které bylo na pořadu jednání Evropského parlamentu ve středu 9. června 2021.

7
Červen
2021

Stanovisko společnosti AGROFERT k rozpravě a hlasování Evropského parlamentu o údajném střetu zájmů bývalého akcionáře společnosti AGROFERT

Evropský parlament na svém zasedání ve středu 19. května 2021 projednával údajný střet zájmů zakladatele a bývalého akcionáře naší společnosti AGROFERT, současného předsedy české vlády, pana Andreje Babiše. Rozprava se uskutečnila v návaznosti na nedávno zveřejněnou, téměř dva roky starou auditní zprávu Evropské komise, která se údajným střetem zájmů zabývala.