Pro absolventy

​Chceš u nás nastartovat svoji kariéru? S naší nabídkou absolventských programů můžeš dorůst napříč koncernem do role manažera či klíčového specialisty!

Pokud tě zaujme některá z nabídek, stačí vyplnit online dotazník, přiložit k němu životopis a přihlásit se! Zařadíme tě do výběrového řízení a pokud postoupíš do užšího výběru uchazečů, zavoláme ti a pozveme tě na osobní pohovor.

Žádná nabídka tě neoslovila, ale chceš nám na sebe nechat kontakt? Budeme rádi! Vyplň registrační formulář pro absolventy a zařadíme tě do databáze přístupné personalistům v celém koncernu AGROFERT. Ozveme se ti hned, jakmile se objeví pracovní místo vhodné právě pro tebe!

Originální kurzy pro absolventy! Poznej PigCamp a TechCamp

Pokud jsi absolventem střední nebo vysoké zemědělské školu, tak pro tebe máme jednu exkluzivní nabídku. Můžeš se zapojit do PigCampu, což je tréninkový kurz pro budoucí vedoucí pracovníky chovů prasat na našich farmách. Kromě praktických znalostí a dovedností, které během ročního programu získáš, ti nabídneme i motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů. Koukni do brožury PigCamp a přihlas se. Tuhle šanci jinde nedostaneš!

Pokud tě láká spíš technika a obchodování s ní, tak pro tebe máme TechCamp. Ten se zaměřuje na výcvik budoucích produktových specialistů, obchodníků a technologů, kteří budou opravdovými profíky na zemědělskou techniku. Kurz trvá od 6 do 12 měsíců a je určen absolventům (i studentům zemědělských či technických škol, u obchodníků je možný i jiný obor. Podívej se na brožuru TechCampu. Tenhle kurz tě bude bavit! Navíc ti poskytneme odborné zázemí, motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů. Tak neváhej a přihlaš se.

Vymazat filtr
K dispozici nejsou žádné nabídky.