Pro studenty a absolventy

​Chcete u nás nastartovat svoji kariéru? S naší nabídkou programů pro studenty a absolventy můžete dorůst napříč koncernem do role manažera či klíčového specialisty! Nabízíme širokou škálu možností vzdělávání, včetně vzdělávání dospělých.

Poznej PigCamp

Jste absolventem střední nebo vysoké zemědělské školy? Tak pro Vás máme jednu exkluzivní nabídku. Můžete se zapojit do PigCampu, což je tréninkový kurz pro budoucí vedoucí pracovníky chovů prasat na našich farmách. Kromě praktických znalostí a dovedností, které získáte během ročního programu, Vám nabídneme i motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů. Prolistujte do brožury PigCamp a přihlas se. Tuhle šanci jinde nedostanete! Více informací o společnosti naleznete ZDE.

Poznej TechCamp

Láká Vás spíš technika a obchodování s ní? Máte jedinečnou možnost vyzkoušet TechCamp. Ten se zaměřuje na výcvik budoucích produktových specialistů, obchodníků a technologů, kteří budou opravdovými profíky na zemědělskou techniku. Kurz trvá od 6 do 12 měsíců a je určen absolventům (i studentům zemědělských či technických škol, u obchodníků je možný i jiný obor). Podívejte se na brožuru TechCampu. Tenhle kurz Vás bude bavit! Navíc Vám poskytneme odborné zázemí, motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů. Tak neváhejte a přihlaste se. Více informací o společnosti naleznete ZDE.

Poznej AgroCamp

Studujete střední nebo vysokou zemědělskou školu nebo jste jejím absolventem? Pro oba případy jsme připravili trainee program AgroCamp pro mladé zootechniky, mechanizátory. Během 10 měsíčního programu absolvujete 4 etapy adaptačního plánu, během kterých si osvojíte praktické procesy v rostlinné a živočišné výrobě. Současně si v rámci absolvovaných exkurzí uděláte představu o tom, jak to v jednotlivých firmách koncernů chodí. Budete pracovat v tradičních zemědělských firmách s nejmodernější technikou. Přátelský tým odborníků Vás povede po celou dobu kurzu k lepším výsledkům. Kromě motivační základní mzdy nabízíme jednorázovou odměnu v závislosti na výsledcích závěrečného testu. Podívejte se na brožuru AgroCampu, v jakých lokalitách a společnostech probíhají kurzy. Více informací o společnostech naleznete na webových stránkách Agro ZZNZZN Polabí, Cerea, Primagra, ZZN Pelhřimov, SPV Pelhřimov, Navos, Oseva, Agropodnik Hodonín.

Trainee program pro mladé chemiky

Hledáte jako student či absolvent střední nebo vysoké školy se zaměřením na chemii uplatnění svých znalostí? V rámci České i Slovenské republiky můžete nasbírat zkušenosti v některé z chemických společností koncernu Agrofert. Prolistujte naší brožuru Chemie a dozvíte se více, na koho se obrátit v jednotlivých společnostech. Více informací o společnostech naleznete na webových stránkách Deza, Ethanol Energy, Fatra, Lovochemie, Precheza, Preol, Synthesia, VUOS, DUSLO.

Program Asistent

Společnost Fatra poskytuje trainee Program Asistent, spočívající v 10měsíční placené stáži. V posledním turnusu jím prošlo 9 technologů – čerstvých absolventů zlínské Univerzity Tomáše Bati, Fakulty technologické. Všichni tito inženýři našli uplatnění ve společnosti. Díky nim vznikají nové výrobky a jejich neotřelý pohled na věc přinesl návrhy na další zlepšování pracovních postupů. Více o programu se dozvíte v brožuře Program Asistent.

Stipendijní program pro střední školy

Jste aktivní středoškolák nebo vysokoškolák s technickým nebo zamickým zaměřením se zájmem o studovaný obor? Právě pro Vás nadšence nabízíme Stipendijní program pro střední školy! Podívejte se na leták Stipendijního programuVíce informací o společnosti, která je garantem kurzu, naleznete na webových stránkách Lovochemie nebo na YouTube kanálu společnosti.

 


Spolupráce s učni

Studenti mají možnost poznat, že práce ve společnosti Fatra je nejen zajímavá, ale současně i v čistém provoze. Instruktoři přistupují ke každému individuálně a jsou ochotní se dělit o své zkušenosti. Cílem programu je vychovat nové kvalifikované "fatráky", kteří prosadí své dovednosti ve společnost. Více informací o společnosti a kontaktech naleznete ZDE.


Výrobce potravin - mlékař

Po absolvování tohoto atraktivního oboru obdržíte výuční list, pro zájemce je možnost složit maturitní zkoušku. V průběhu studia máte možnost čerpat prospěchové a sociální stipendium, příspěvek na ubytování, dopravu a stravování. Samozřejmstí je propojení svých zností s praxí, a to pod vedením odborníků z výrobních podniků v Hlinsku, Přibyslavi, Jihlavě a Polné. Můžete se těšit na praxi v moderním a čistém prostředí. Více informací o studijním programu naleznete v letáku Výrobce potravin - Mlékař, o škole ZDE nebo na webových stránkách Mlékárny Hlinsko


Píšete dimlomku a hledáte společnost pro spolupráci ke psaní Vaší práce?

Rádi Vám pomůžeme! Za tímto účelem jsme otevřeli projekt „Aby vaše diplomka neskončila v šuplíku“, díky kterému vynaložené úsilí při psaní své práce uplatníte v praxi. Chcete vědět více? Pročtěte si info leták a zapojte se do projektu. Více informací o společnosti naleznete ZDE.

Bakalářská a diplomová práce pod taktovkou programu Nadaný student

Na své bakalářské a diplomové práci můžete spolupracovat také s odborníky z Fatry v rámci projektu Nadaný student. Projekt Nadaní studenti organizuje Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a je určen pro aktivní studenty v bakalářských i navazujících magisterských studijních programech.Kromě zvýšení šance na dobré uplatnění na trhu práce obdržíte certifikát, prohloubíte své znalosti a dovedností získané studiem v praxi a můžete získat zaměstnání ve spolupracující organizaci.


Žádná nabídka Vás neoslovila, ale chcete nám na sebe nechat kontakt? Budeme rádi! Vyplňte registrační formulář pro absolventy a zařadíme Vás do databáze přístupné personalistům v celém koncernu AGROFERT. Ozveme se Vám hned, jakmile se objeví pracovní místo vhodné právě pro Vás!

 

 

Vymazat filtr
K dispozici nejsou žádné nabídky.