Jsme zodpovědní

Koncern AGROFERT a jeho společnosti se chovají standardně odpovědně během svojí běžné činnosti. Zkratka CSR (neboli Corporate Social Responsibility – společenská odpovědnost firem) pro nás neznamená pouze moderní trend či oblíbené zaklínadlo manažerů, které se od nás „jednoduše očekává“.

Sdružujeme přes 250 společností působících zejména v regionech napříč celou Českou republikou a víme, že naše podnikání nekončí za branami jednotlivých provozů. Zemědělství, potravinářství, lesnictví, ale i chemický průmysl – to vše jsou aktivity, které denně ovlivňují desítky tisíc našich zaměstnanců, další desítky tisíc členů rodin zaměstnanců a stovky tisíc pracovníků v návazných odvětvích, místních komunitách, státní správě atp. Víme, že i my se podílíme na tváři této země. Naším cílem je, aby čeští občané a celá republika prosperovali po mnoho příštích generací.

V České republice žijeme všichni společně, proto mohutně investujeme do modernizace technologií, do ekologizace provozů, do úsporných opatření či do vzdělávání našich zaměstnanců a zlepšování podmínek jejich práce. Snažíme se pomáhat i našemu okolí, mj. od roku 2012 i skrze Nadaci AGROFERT.

Kompletní přehled o aktivitách a projektech v oblasti společenské odpovědnosti koncernu AGROFERT získáte ze Zprávy o společenské odpovědnosti.