PENAM, a.s.

Společnost PENAM a.s. patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě a pro své zákazníky dodává široký sortiment kvalitních a chutných pekařských výrobků. V bohaté kolekci produktů najdeme slané, sladké, cereální, bezlepkové a trvanlivé pečivo a širokou škálu mouk a mlýnských produktů. Pečivo je produkováno na 12 pekárnách a mlýnské výrobky ve 4 mlýnech v rámci České republiky. PENAM, a.s. pro své obchodní partnery zabezpečuje kvalitní servis a pro konečné zákazníky rychlou dodávku čerstvého pečiva přímo na pulty jednotlivých prodejen.

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění (Chléb roku, Chléb vynikající kvality) a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery. PENAM, a.s. je držitel certifikátů ISO 9000:2001 a většina provozů je certifikována systémem kritických bodů HACCP.

Produkty

Pečivo

, Celozrnné a vícezrnné pečivo , Chleby , Perníky , Produkty bez lepku , Sladké pečivo , Super sandwich , Sváteční pečivo , Toustové chleby , Vánočky

Působnost společnosti

  • Česká republika
  • Slovenská republika
  • Maďarsko

Kontakt

PENAM, a.s.

Potravinářství
Cejl 38, 60200 Brno, Česká republika
IČ: 46967851
Datová schránka: b77rtzj

E-mail: penam@penam.cz
Telefon: +420545518111
Web: www.penam.cz