LONDA spol. s r. o.

Společnost LONDA, spol. s.r.o. je provozovatelem Rádia Impuls, již po dlouhá léta nejposlouchanějšího rádia v ČR, rádia RockZone 105,9 a bonusové stanice Český Impuls.

V Rádiu Impuls věříme, že optimistický pohled na svět přináší pozitivní výsledky a zlepšuje náladu v celé společnosti. Jsme tady, abychom všechny Čechy nakazili chutí do života a naučili je dívat se na svět optimisticky. Slyšet nás můžete opravdu kdekoliv. Aby ne, když si nás týdně naladí bezmála dva miliony posluchačů po celé republice. Naše hudba odráží živý a aktuální zájem posluchačů o současnou českou hudbu. Zprávy Rádia Impuls jsou sdělovány jasným, současným a poutavým stylem. Kladou důraz na aktuálnost a na otázky, které naše posluchače nejvíce zajímají. Moderátoři jsou přátelští, spolehliví a schopni oslovit pozorně a srozumitelně své publikum. Naši posluchači nás zajímají, staráme se o ně a nasloucháme jim. Cílem vysílání Rádia Impuls je informovat a bavit inteligentním, příhodným, nápaditým a živým způsobem, být příjemným a interaktivním rádiem.

RockZone 105,9 hlásá do světa, že v každém je kus rockera! Již deset let je jedinou rozhlasovou stanicí v ČR orientovanou na moderní rock. Kromě nejlepšího rocku vysíláme kvalitní a srozumitelné zprávy, dopravní informace, sportovní zpravodajství, rozhovory, záznamy koncertů, žebříčky hitparád a hlavně disponujeme moderátory, kteří se ve světě rocku opravdu vyznají.

Bonusová stanice Český Impuls přináší svým posluchačům vzpomínky na mládí a hudba v éteru funguje jako kouzelný stroj času, který je k nim přenese. Český Impuls vysílá na středních vlnách na frekvenci 981 AM a respektuje skladbou svého programu zálibu posluchačů v klidném a odpočinkovém tempu.


Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

LONDA spol. s r. o.

Média a tiskárny
Na příkopě 859/22, 11000 Praha 1, Česká republika
IČ: 49241931
Datová schránka: cricfuk

E-mail: impuls@impuls.cz
Telefon: +420255700700
Web: www.impuls.cz