Stanice O, a.s.

Stanice O, a.s. je provozovatelem největšího českého hudebního média se třemi samostatnými hudebními kanály. Hudební televize pod značkou ’ÓČKO’ jsou prvním českým hudebním kanálem vysílání od roku 2002, a to zejména se zaměřením na soudobé hudbě hlavního proudu a moderního životního stylu.

ÓČKO je největší hudební televize v České republice. Hraje moderní hudbu hlavního proudu, zaměřuje se na celebrity, hudební zprávy a moderní životní styl. ÓČKO je považováno za průkopníka v oblasti interaktivní televize, v oblasti inteligentních médií a online platforem. Oficiální mobilní aplikace s online streamem má více než 720.000 stažení. ÓČKO má také největší fanouškovskou základnu na facebooku mezi všemi českými médii. ÓČKO lze přijímat nekódovaně přes satelit, přes pozemní digitální vysílání, přes kabelovou televizi. Živé vysílání je možné sledovat na www.ocko.tv nebo na chytrých telefonech či počítačích.

 
Žluté ÓČKO GOLD nabízí výběr největších hitů napříč časem. Můžete si vychutnat originální hudební videa z 60. a 70. let, nezapomenutelných 80. a 90. let i hitiy přelomu tisíciletí. ÓČKO GOLD hraje největší hity z české a slovenské hudby v podání špičkových hvězd, jako jsou Karel Gott a Helena Vondráčková a řada dalších. Zároveň přináší originální hudební videa nejslavnějších světových hudebníků, jako jsou Elton John, Tina Turner, Michael Jackson, Madonna nebo Beatles, Police či Rolling Stones. ÓČKO GOLD lze zdarma sledovat přes digitální pozemní vysílání, kabelovou TV a online.
 
Šedé ÓČKO EXPRES se zaměřuje na to nejlepší ze soudobé hudby nezávislých kapel z oblasti  inteligentního electro-popu až po drum ’n’ bass či dubstep. Na kanálu se potkáte se skupinami Foo Fighters, Lana Del Rey, Coldplay Daft Punk, Muse, ale i s čekými hvězdami jako jsou PSH, Jezero Malawi a další. Hudební dramaturgie ÓČKO EXPRES vychází rádia Expres FM, které pro více než 13 let představovalo respektovanou alternativu ke klasickým komerčním stanicím. ÓČKO EXPRES je v současnosti k dispozici terestricky na FTV přes RS8.

ÓČKO PROMOTION je nově vzniklá produkční agentura ÓČKO Promotion dodává na klíč kompletní produkci koncertů, večírků a dalších akcí pro širokou veřejnost i uzavřenou společnost.

Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

Stanice O, a.s.

Média a tiskárny
Karla Engliše 519/11, 15000 Praha 5, Česká republika
IČ: 26509911
Datová schránka: dnygfa8

E-mail: ocko@ocko.tv
Telefon: +420225061111
Web: