AgroZES, spol. s r.o.

Společnost AgroZES, spol. s r.o., vznikla v polovině roku 2012 jako dceřiná společnost firmy AgroZZN a.s., která je dlouhodobým partnerem zemědělců v oblasti obchodu s rostlinnými komoditami, průmyslovými hnojivy a přípravky na ochranu rostlin, a to zejména na území Středočeského kraje a Ústeckého kraje. Cílem vytvoření této dceřiné společnosti bylo rozšířit sortiment a poskytované služby o prodej i servis kvalitní zemědělské techniky a tím nabídnout zákazníkům také řešení a pomoc s technickými potřebami v jejich podniku.

Zákazníci společnost AgroZES, spol. s r.o., si mohou vybrat z kompletního portfolia strojů určených nejen do zemědělství, ale také pro lesní a komunální využití. Společnost na trhu zastupuje traktory a zemědělské stroje světoznámé značky CASE IH, rakouské traktory STEYR, manipulační techniku sesterské značky CASE, dopravní řešení s označením AGRI DOPRAVA, stroje na zpracování půdy a setí GREAT PLAINS, pícninářské stroje KUHN, dále pak také techniku výrobců PICHON nebo BERTHOUD.

Za podpory výhradního dovozce nabízených strojů AGRI CS a.s. se společnost AgroZES, spol. s r.o. může pochlubit odborně vyškoleným týmem servisních techniků a obchodních zástupců, kteří jsou připraveni co nejlépe pomoci zákazníkům. Služby jsou poskytovány na té nejlepší úrovni. K dodávané technice je pro zákazníky připraven propracovaný balíček prodejní a poprodejní péče - financování, pojištění, moderní servisní zázemí, rychlé dodávky náhradních dílů či kompletní poradenství. Automatické poskytnutí všech těchto služeb zákazníkům je pro AgroZES, spol. s r.o., standardem.

 

Produkty

Zemědělská technika

, Amazone , Case , Kuhn , New Holland , Sklízecí mlátičky , Traktory , Závěsná technika

Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

AgroZES, spol. s r.o.

Zemědělství
Kněževes 391, 270 01 Kněževes, Česká republika
IČ: 27588017

E-mail: servis@agrozes.cz
Telefon:
Web: www.agrozes.cz