PMU CZ, a.s.

Prodejny PROCHÁZKA, které provozuje společnost PMU, a.s., jsou tradiční a vyhledávanou součástí objektů obchodních řetězců PENNY MARKET, LIDL a KAUFLAND. Najdete nás ve více než 100 městech po celé České republice. Díky velkému úspěchu u zákazníků stále připravujeme a otevíráme nové prodejny v dalších místech.

7 dní v týdnu máme pro Vás připraven úplný sortiment čerstvého vepřového, drůbežího a hovězího masa. Maso a polotovary bourají a připravují naši řezníci denně přímo v zázemí prodejen, vybavených moderním, vysoce výkonným chladícím systémem HAUSER nebo LINDE. 7 dní v týdnu máme také připraven ve všech prodejnách široký výběr uzenářských a lahůdkářských specialit.

Díky spojení tradičních postupů přípravy masa s moderními technologiemi a vysokou úrovní hygieny a čistoty Vám můžeme vždy poskytnout 100% garanci čerstvosti.

Produkty

Maso

, Drůbeží maso , Hovězí maso , Měkké masové výrobky , Vařené masové výrobky , Vepřové maso , Zvěřina

Uzeniny

, Aspiky a huspeniny , Měkké uzeniny , Pečené výrobky , Polotovary , Sekané uzeniny , Šunky , Sýry , Tepelně neopracované výrobky , Trvanlivé a sušené výrobky , Vařené a játrové výrobky , Vařené výrobky

Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

PMU CZ, a.s.

Potravinářství
Chelčického 627, 413 01 Roudnice nad Labem, Česká republika
IČ: 25013165

E-mail: pmu@prochazka.cz
Telefon: +420416856111
Web: www.prochazka.cz