Společnost AGF Food Logistics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

SKLADOVÝ SPECIALISTA_PRAHA RUZYNĚ

Místo

AGF Food Logistics a. s. – společnost zabývající se dopravou potravin, hledá pro své depo v Praze Ruzyni (lokalita U Prioru 4, dostupnost MHD v Divoké Šárce) vhodného kandidáta na pozici: Skladový_operátor_Praha Ruzyně

Pracovní náplň

  • Fyzický příjem a výdej zboží a vratných obalů
  • Odpovědnost za správu vratných obalů a vratek zboží
  • Zajištění činnosti spojené s pohybem vratných obalů
  • Třísměnný pracovní provoz

Požadujeme

  • Čistý trestní rejstřík
  • Organizační schopnosti a smysl pro pořádek
  • Komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost
  • Základní znalost práce na počítači (email, excel, word)
  • Znalost skladového hospodářství vítána

Nabízíme

  • Celková hrubá mzda po zapracování 36 000 – 38 000 Kč
  • Pracovní smlouva po zapracování na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • 1 týden dovolené navíc (celkem 25 dní dovolené)
  • Stravenky v hodnotě 80,- Kč
  • Zaměstnanecký balíček (složen z masných a uzenářských výrobků) dvakrát měsíčně
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
  • Pololetní a roční odměny
  • Odměny při pracovních výročích a odchodu do starobního důchodu
  • Kompenzace za profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu
  • Benefitní program pro zaměstnance „Benefit plus“ (sleva na dioptrické brýle, vitamíny pro podporu imunity, cestování, zážitky, saunu atd.)
  • Výhodné ceny za péči v lékařských zařízeních Future Life
  • Zákaznická karta do řetězce velkoobchodu Makro Cash & Carry
  • Výhodné volání od operátora O2 i pro rodinné příslušníky
  • Slevy na předplatné: MF Dnes, Lidové noviny, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Rytmus života, Ona dnes, Žena a život, TV revue, TV max a další
  • Palivová karta na tankování v síti čerpacích stanic MOL se slevou 1 Kč / litr paliva
  • Sleva na nákup nového osobního vozu Škoda a KIA nebo možnost operativního leasingu
  • V případě zájmu kontaktujte Bohuslav Dědič; telefon: +420 702 247 086
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost AGF Food Logistics, a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 24151114)
Odpovědná osoba Jiří Havelka
Číslo nabídky 4697