Společnost LIPRA PORK, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

OŠETŘOVATEL KANCŮ + ŘIDIČ

Místo

Stabilní a prosperující společnost LIPRA PORK, a.s. koncernu AGROFERT hledá OŠETŘOVATELE KANCŮ + ŘIDIČE

Pracovní náplň

  • Práce na úseku kanců – technologie krmení, napaječe, ventilace
  • Přehánění kanců
  • Dodržovat pravidla pro rozvoz dopravních prostředků na pozemních komunikacích
  • Dodržovat pravidla pro rozvoz inseminačních dávek (nastavení klimaboxu, průběžná kontrola, teploty…)
  • Zodpovědnost za čistotu dopravních prostředků (pravidelný úklid)
  • Zodpovědnost za čistotu a desinfekce klimaboxů po každé pracovní cestě
  • Rozvoz 1
  • 3 dny (cca 6hodin/jedna cesta) v týdnu od 9:00
  • 15:00

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny B, praxi v řízení AO
  • Dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat
  • Kladný vztah ke zvířatům¨
  • Spolehlivost a samostatnost
  • ŘP skupiny T, VZV – výhodou
  • Svářečský průkaz
  • výhodou

Nabízíme

  • zaměstnání v silné společnosti stálý pracovní poměr, dlouhodobé zaměstnání
Pracovní vztah dohoda o provedení práce
Úvazek práce na zkrácený úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost LIPRA PORK, a.s., Štěpánovice 38, Rovensko pod Troskami (Ič 46356118)
Odpovědná osoba Nikol Cichá
Číslo nabídky 4662