Společnost SPV Pelhřimov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT, SKOTU - farma Strměchy

Místo Strměchy

polečnost SPV Pelhřimov, a.s. je tradiční společnosti v oblasti velkochovu prasat. Jedná se o silného hráče na domácím trhu a stabilní společnost uvnitř většího koncernu. SPV Pelhřimov provozuje reprodukční farmy v Plevnici a v Miloticích u Kyjova a výkrmové farmy v Litohošti, Vyskytné, Velkých Němčicích, Velkém Karlově, Bojanovicích, Krhovicích a Miloticích. Hlavní sídlo společnosti je umístěno v Plevnici na Pelhřimovsku.

Pracovní náplň

  • Obsluhovat přidělený chov skotu Zajišťovat nakrmení zvířat Zajišťovat čistotu stájí Provádět denní kontrolu zvířat Jezdit traktorem
  • návoz krmení, odvoz hnoje atd.

Požadujeme

  • Znalost problematiky chovu zvířat výhodou Znalost chovu skotu výhodou Předchozí praxe výhodou Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost Teamový hráč ŘP skupiny „B a T“

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v koncernové skupině Odpovídající mzdové ohodnocení Široký balíček zaměstnaneckých benefitů Stravenky Příplatky za práci přesčas a o víkendu Příspěvky na zdraví Příspěvky na dovolenou 5 týdnů dovolené Práce na HPP
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Neúplné základní vzdělání
Společnost SPV Pelhřimov, a.s., Plevnice 42, Olešná (Ič 25157507)
Odpovědná osoba Nikol Cichá
Číslo nabídky 4439