Společnost SPV Pelhřimov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - farma Velké Němčice

Místo Velké Němčice

Společnost SPV Pelhřimov, a.s. je tradiční společnosti v oblasti velkochovu prasat. Jedná se o silného hráče na domácím trhu a stabilní společnost uvnitř většího koncernu. SPV Pelhřimov provozuje reprodukční farmy v Plevnici a v Miloticích u Kyjova a výkrmové farmy v Litohošti, Vyskytné, Velkých Němčicích, Velkém Karlově, Bojanovicích, Krhovicích a Miloticích. Hlavní sídlo společnosti je umístěno v Plevnici na Pelhřimovsku.

Pracovní náplň

  • Zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích Zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích (manipulace) Pečlivost, samostatnost Chuť pracovat

Požadujeme

  • Znalost problematiky chovu zvířat výhodou Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost Teamový hráč

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v koncernové skupině Odpovídající mzdové ohodnocení Široký balíček zaměstnaneckých benefitů Stravenky Příplatky za práci v noci a o víkendu Příspěvky na zdraví Příspěvky na dovolenou 5 týdnů dovolené Práce na HPP
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Neúplné základní vzdělání
Společnost SPV Pelhřimov, a.s., Plevnice 42, Olešná (Ič 25157507)
Odpovědná osoba Nikol Cichá
Číslo nabídky 4438