Společnost SPV Pelhřimov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ELEKTRIKÁŘ

Místo Olešná

Společnost SPV Pelhřimov, a.s. je tradiční společnosti v oblasti velkochovu prasat. Jedná se o silného hráče na domácím trhu a stabilní společnost uvnitř většího koncernu. SPV Pelhřimov provozuje reprodukční farmy v Plevnici a v Miloticích u Kyjova a výkrmové farmy v Litohošti, Vyskytné, Velkých Němčicích, Velkém Karlově, Bojanovicích, Krhovicích a Miloticích. Hlavní sídlo společnosti je umístěno v Plevnici na Pelhřimovsku.

Pracovní náplň

  • Správa elektro instalací a zařízení na farmách na Pelhřimovsku Zajišťování běžných oprav a údržby Upozornění nadřízených ohledně potřeb oprav/výměny elektro zařízení Čtení elektro dokumentace Zodpovědnost za technický stav elektrorozvodů a strojů

Požadujeme

  • Platná vyhláška 50/1978 Sb. (minimálně) § 6 Řidičské oprávnění sk. ,,B” Manuální zručnost s důrazem na kvalitu Samostatnost, pečlivost, odpovědnost Chuť učit se novým věcem Týmový hráč Výhodou platná vyhláška 50/1978 Sb §7,8 odst. 2, 9 a 10

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v koncernové skupině Odpovídající mzdové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zkušeností Široký balíček zaměstnaneckých benefitů Stravenky Příplatky za práci přesčas a o víkendu Příspěvky na zdraví Příspěvky na dovolenou 5 týdnů dovolené Práce na HPP
Požadované vzdělání Střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity
Společnost SPV Pelhřimov, a.s., Plevnice 42, Olešná (Ič 25157507)
Odpovědná osoba Nikol Cichá
Číslo nabídky 4436