Společnost SPV Pelhřimov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT -VÝKRM - farma Litohošť/Vyskytná

Místo

Společnost SPV Pelhřimov, a.s. je tradiční společnosti v oblasti velkochovu prasat. Jedná se o silného hráče na domácím trhu a stabilní společnost uvnitř většího koncernu. SPV Pelhřimov provozuje reprodukční farmy v Plevnici a v Miloticích u Kyjova a výkrmové farmy v Litohošti, Vyskytné, Velkých Němčicích, Velkém Karlově, Bojanovicích, Krhovicích a Miloticích. Hlavní sídlo společnosti je umístěno v Plevnici na Pelhřimovsku.

Pracovní náplň

  • Kontrola zdravotního stavu + asistence při veterinárních zákrocích (manipulace) Naskladňování a vyskladňování Evidence zvířat Pečlivost, samostatnost Fyzická zdatnost Chuť pracovat

Požadujeme

  • Znalost problematiky chovu zvířat výhodou Znalost chovu prasat výhodou Předchozí praxe výhodou Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost Týmový hráč

Nabízíme

  • Práce na HPP 5 týdnů dovolené Příplatky za práci v noci a o víkendu Odpovídající mzdové ohodnocení Široký balíček zaměstnaneckých benefitů Příspěvek na stravování Příspěvky na zdraví Příspěvky na dovolenou Zajímavou pracovní příležitost v koncernové skupině
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Neúplné základní vzdělání
Společnost SPV Pelhřimov, a.s., Plevnice 42, Olešná (Ič 25157507)
Odpovědná osoba Nikol Cichá
Číslo nabídky 4435