Společnost ZEMOS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Ošetřovatel hospodářských zvířat - stájník, krmič

Místo Uherčice

Máte kladný vztah k zvířatům? Máte dobrou pracovní morálku a zvládáte manuálně pracovat? Nevadí Vám práce o víkendech a svátcích? Pak právě pro Vás je tu zajímavá příležitost! Kontaktujte nás a domluvíme se na prohlídce Vašeho budoucího pracoviště.

Pracovní náplň

  • krmení a ošetřování zvířat
  • příprava krmných dávek
  • zajišťování úklidu, dezinfekce a čištění stájí

Požadujeme

  • fyzickou zdatnost pro manuální práci
  • kladný vztah ke zvířatům
  • ochotu pracovat o víkendech a svátcích
  • samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné české společnosti
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • směny se střídají , 1. den 5.00 -12.00, 14.00-16.00, 2. den 5.00-12.00 a 3. den volno.
  • širokou oblast benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, příspěvek na lázeňský pobyt a příspěvky nad rámec ZP)
  • nástup možný ihned
  • ubytování neposkytujeme
  • v případě zájmu můžete kontaktovat přímo vedoucího živočišné výroby Farma Velké Němčice - Vahala Libor, tel. 603483064, email: libor.vahala@zemos.cz
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost ZEMOS a.s., Jízdárenská 493, Velké Němčice (Ič 63470381)
Odpovědná osoba Zuzana Rudelová
Číslo nabídky 4370