Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ELEKTROMECHANIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - ELEKTRIKÁŘ

Místo Kostelec u Jihlavy

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HRDÉ ČESKÉ ZNAČKY S VÍCE JAK 100LETOU TRADICÍ! Společnost Kostelecké uzeniny byla založena v roce 1917. Více jak 100 let poctivého řemesla, chuti a vášně k masu a masným produktům. Není mnoho firem, které tvoří součást kulturního dědictví naší země. Kostelecké uzeniny k nim rozhodně patří. Současnost Kosteleckých uzenin je o moderních technologiích, bezpečnosti a kontrole suroviny i finálního výrobku a o tradičním přístupu k řeznickému řemeslu. V současné době hledáme pro posílení svého týmu vhodného kandidáta/tku na uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • údržba strojů a zařízení

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrikář, elektromechanik
  • vyhláška č. 50/1978 Sb., § 5, (§ 6 pro samostatnou činnost výhodou)
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu, po zapracování možnost výdělku až 40 000 Kč
  • prémie a odměny v měsíční výši 1.500,-Kč
  • možnost příspěvku na dojíždění či na ubytování
  • bohaté zaměstnanecké benefity: - 25 dnů dovolené - zaměstnanecké balíčky - dotované závodní stravování - svačiny zdarma - příspěvek na penzijní připojištění - peníze na volný čas a zdraví zaměstnanců ve výši 6 000Kč/rok - roční odměny vyplácené ve dvou termínech (květen a listopad)
  • nástup možný ihned
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
Společnost Kostelecké uzeniny a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 46900411)
Odpovědná osoba Zita Němečková Hávová
Číslo nabídky 4265