Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

DĚLNÍK/DĚLNICE POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY

Místo Kostelec u Jihlavy

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HRDÉ ČESKÉ ZNAČKY S VÍCE JAK 100LETOU TRADICÍ! Společnost Kostelecké uzeniny byla založena v roce 1917. Více jak 100 let poctivého řemesla, chuti a vášně k masu a masným produktům. Není mnoho firem, které tvoří součást kulturního dědictví naší země. Kostelecké uzeniny k nim rozhodně patří. Současnost Kosteleckých uzenin je o moderních technologiích, bezpečnosti a kontrole suroviny i finálního výrobku a o tradičním přístupu k řeznickému řemeslu. V současné době hledáme pro posílení svého týmu vhodného kandidáta/tku na uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • manipulace se surovinou
  • obsluha strojů a zařízení na zpracování masa
  • balení výrobků
  • expedice zboží dle objednávek

Požadujeme

  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • zodpovědnost, spolehlivost, týmové chování
  • vzdělání potravinářského směru výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • úkolová mzda, prémie a příplatky
  • odpovídají finanční ohodnocení
  • prémie a odměny v měsíční výši 1.500,-Kč
  • možnost příspěvku na dojíždění či na ubytování
  • 25 dnů dovolené
  • zaměstnanecké balíčky
  • dotované závodní stravování
  • svačiny zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • peníze na volný čas a zdraví zaměstnanců ve výši 6 000Kč/rok
  • roční odměny vyplácené ve dvou termínech (květen a listopad)
  • nástup možný ihned
Požadované vzdělání Střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity
Společnost Kostelecké uzeniny a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 46900411)
Odpovědná osoba Zita Němečková Hávová
Číslo nabídky 4257