Společnost Výkrm Tagrea, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici

Vedoucí pracovník v živočišné výrobě

Místo Čekanice u Tábora

Agrofert, a.s. je největší skupina v českém a slovenském zemědělství, potravinářství a chemii. V současné době hledáme do naší dceřiné společnosti Výkrm Tagrea, s.r.o. kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí pracovník v živočišné výrobě. Místo výkonu práce Čekanice u Tábora.

Pracovní náplň

  • Komplexní vedení farmy
  • Optimalizace technologických postupů za účelem zvyšování úrovně chovu a úrovně výrobních ukazatelů
  • Kontrola a příprava podkladů pro účetnictví

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praktické zkušenosti v zemědělství
  • Praxi pracovníka ve vedoucí pozici
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • Flexibilitu
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Čekanice u Tábora
  • Samostatnou a zodpovědnou práci na plný úvazek
  • Zaměstnanecký poměr na dobu určitou, po zaškolení na dobu neurčitou
  • Zaměstnání ve stabilní ryze české společnosti
  • Motivující finanční hodnocení, osobní hodnocení k fixnímu platu
  • Firemní benefity
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
Společnost Výkrm Tagrea, s.r.o., Karlov 196, Kutná Hora (Ič 26102463)
Odpovědná osoba Eva Šandová
Číslo nabídky 4256