Společnost AgroZES, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici

Prodejce zemědělské techniky

Místo Rakovnicko

Společnost AgroZES, spol. s r.o. hledá do svého týmu nového kolegu do trvalého pracovního poměru na výše uvedenou pracovní pozici

Pracovní náplň

  • vyhledávání a rozvoj obchodních aktivit
  • zpracovávání obchodních nabídek
  • péče o stávající klienty a vyhledávání nových
  • spolupráce na prezentačních akcích (DOD, polní dny aj.)

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • orientace v oboru zemědělská technika
  • výhodou je praxe na obdobné pozici
  • osobnost s dobrými vyjednávacími schopnostmi a obchodním uvažováním
  • ŘP skupiny B, popř. i T

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • výborné zázemí pro obchody a činnost
  • podpora ze strany interního marketingového útvaru
  • přímý kontakt se špičkovou technikou
  • profesní vzdělávání a osobní rozvoj
  • motivující finanční ohodnocení (provize)
  • služební auto, mobil, notebook
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
Společnost AgroZES, spol. s r.o., Kněževes 391, Kněževes (Ič 27588017)
Odpovědná osoba Hana Paradovská, 313 283 220
Číslo nabídky 4181