Společnost Wotan Forest, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Strojník mechanizace, řidič VOLVO

Místo Pila Borohrádek - Havlíčkova 580, 517 24 Borohrádek

Společnost Wotan Forest, a.s., dlouhodobě působící v oblasti lesnické, dřevařské a školkařské, člen koncernu Agrofert, a.s., který je největší skupinou v českém a slovenském zemědělství, potravinářství a chemii,hledá nového kolegu na výše uvedenou pozici

Pracovní náplň

  • Práce s manipulaci kulatiny
  • Doprava kulatiny mezi strojním zařízením
  • Expedice řeziva včetně nakládky vedlejších produktů výroby

Požadujeme

  • Zkušenost s řízením čelních nakladačů
  • Výhodou ŘP sk. T
  • Strojní průkaz

Nabízíme

  • Práce na HPP ve stabilní společnosti
  • Měsíční mzdu 25.000 až 30.000 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • a další benefity
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost Wotan Forest, a.s., Rudolfovská 202/88, České Budějovice (Ič 26060701)
Odpovědná osoba Aneta Oujezká
Číslo nabídky 4179