Společnost Lovochemie, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Posunovač/ka - vhodné i pro absolventy

Místo Terezínská 57, Lovosice

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGROFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.

Pracovní náplň

  • organizování a provádění práce posunu na vlečce
  • obsluha výhybek
  • sestavování vlakových soustav
  • úklid a drobná údržba kolejiště vlečky
  • práce v nepřetržitém provozu, 12hod. směny
  • Místo výkonu práce: Lovosice

Požadujeme

  • dobrá fyzická kondice
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • věk není překážkou
  • uchazeče bez praxe zaučíme
  • možný kariérní postup

Nabízíme

  • 13. mzda, mimořádné odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.
  • Stabilizační příspěvek
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní cafeterie pro čerpání benefitů
  • Bezúročné finanční zápůjčky
  • Příspěvek RELAX
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Program Sport – volné vstupy do partnerských sportovních zařízení
  • Zvýhodněné pojistné produkty
  • Slevové prodejní akce, MAKRO karta
  • Prodej občerstvení v chemickém areálu
  • Zázemí skupiny AGROFERT
  • Pomoc zaměstnancům v nouzi
  • Tarify mobilního volání od 20 Kč
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Lovochemie, a.s., Terezínská 57, Lovosice (Ič 49100262)
Odpovědná osoba Pavlína Hajnová
Číslo nabídky 4162