Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

PROVOZNÍ ELEKTROMECHANIK

místo působnosti Napajedla

Pracovní náplň

  • údržba výrobních strojů a zařízení – elektro a měření a regulace
  • identifikace a odstraňování závad výrobních strojů a zařízení
  • provádění preventivních prohlídek – vytipování potřebných ND
  • zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace

Požadujeme

  • SŠ / učební obor elektro
  • znalost v oboru měření a regulace, řízení linek nebo silnoproudu
  • platnost vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • praxe v oboru 5 let
  • znalost MS Office, Step 7
  • samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, flexibilita
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • zázemí a profesní seberealizaci v silné výrobní plastikářské společnosti
  • výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (např. 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování a příspěvek na závodní stravování )
  • místo výkonu práce Napajedla
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
odpovědná osoba Blanka Hrabinová
číslo nabídky 412