Společnost Lovochemie, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Projektant/ka konstruktér/statik - BLUECHEM

Místo Terezínská 57, Lovosice

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? BLUECHEM, a.s., zabývající se projektovou činností ve výstavbě v ČR, hledá do svého akčního týmu novou kolegyni / nového kolegu.

Pracovní náplň

  • Spolupracovat na tvorbě projektové dokumentace
  • Primárně projektovat ocelové konstrukce ve všech stupních až po výrobní dokumentaci
  • Komunikovat s investory a dodavateli
  • Provádět technický dozor investora
  • Vytvářet rozpočty a cenové nabídky

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru – strojní nebo stavební zaměření
  • Alespoň 4 roky praxe v oblasti navrhování ocelových konstrukcí
  • Orientaci v technických podkladech, výkresech, navrhování technických řešení
  • Znalost AutoCAD na pokročilé úrovni (podmínkou)
  • Znalost AutoCAD AdvanceSteel (výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (výhodou)
  • Samostatnost, odpovědnost, iniciativní přístup, týmového hráče

Nabízíme

  • Zajímavou práci s možností profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružný začátek pracovní doby
  • Příspěvek na firemní stravování
  • Program sport – vstup zdarma do partnerských sportovišť
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Firemní cafeterie – kultura, sport, zdraví
  • Služební telefon
  • Zázemí skupiny Agrofert
  • Místo výkonu práce je v Lovosicích
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost Lovochemie, a.s., Terezínská 57, Lovosice (Ič 49100262)
Odpovědná osoba Pavlína Hajnová
Číslo nabídky 4092