Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Místo Napajedla

Pracovní náplň

  • opravy, seřizování, preventivní údržba strojů a zařízení

Požadujeme

  • vzdělání ÚS nebo vyučení, obor strojní
  • praxe v oblasti provozní údržby a oprav strojů a zařízení 3 roky
  • svářečský průkaz pro el. oblouk a plyn (CO) výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace, pneumatické a hydraulické systémy
  • orientace ve specifikaci materiálů a náhradních dílů pro stroje a zařízení
  • oprávnění k řízení MV výhodou
  • spolehlivost, flexibilita, komunikativnost, samostatnost

Nabízíme

  • práci v 3 směnném režimu
  • místo výkonu práce: Napajedla
  • výhody sociálního programu společnosti a koncernu Agrofert (1 týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity).
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Blanka Hrabinová
Číslo nabídky 403