Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

PRACOVNÍK STUDIA IZOLACÍ

Místo Napajedla

Pracovní náplň

  • praktická část školení nových aplikačních firem hydroizolačních fólií (HIF) a podlahových krytin (PK)
  • spolupráce při zkoušení a ověřování nových materiálů a technologií, zkoušky svařitelnosti materiálů pro laboratorní testování
  • zajišťování materiálů a zboží pro výrobu vzorníků
  • aktivní účast na tuzemských i zahraničních prezentacích PK a HIF
  • kontrolní a reklamační činnost hydroizolací a podlahovin v ČR i zahraničí
  • zajišťování zkoušek těsnosti pro střešní a zemní hydroizolační systémy
  • logistické služby pro prodejce PK a HIF v ČR i zahraničí
  • spolupráce s marketingovými pracovníky

Požadujeme

  • výuční list nebo maturita
  • praxe ve stavebnictví
  • zkušenosti v oboru hydroizolace staveb a podlahářství
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • ochota cestovat po celé ČR, řidičák sk. B
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • výhody sociálního programu Fatra, a.s. a skupiny Agrofert (příplatky za směnnost nad rámec zákona, příspěvek na podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění, týden dovolené navíc a další benefity)
  • zázemí silné výrobní plastikářské společnosti
  • místo výkonu práce Napajedla
  • práce v jednosměnném provozu
Úvazek práce na zkrácený úvazek
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Adéla Mořická
Číslo nabídky 3852