Společnost PRVNÍ ŽATECKÁ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Samostatná účetní

Místo

Společnost PRVNÍ ŽATECKÁ a.s.

Pracovní náplň

  • hledá do svého týmu nového kolegu/ kolegyni do trvalého pracovního poměru na pozici Samostatná účetní

Požadujeme

  • ÚSO vzdělání ekonomického směru
  • komplexní znalosti účetnictví a DPH
  • pokročilá znalost MS Office – Word, Excel
  • znalost účetních operací v IS WinFAS
  • znalost IFRS výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatný a zodpovědný přístup, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování, na penzijní připojištění a další zaměstnanecké benefity
  • HPP v jednosměnném provozu
  • nástup možný dle dohody
  • pracoviště Louny
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost PRVNÍ ŽATECKÁ a.s., Bžany 92, Bžany (Ič 63144549)
Odpovědná osoba Hana Paradovská, 313 283 220
Číslo nabídky 3797