Společnost LIPRA PORK, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

NOČNÍ PORODNÍK na farmu Libichov

Místo Libichov

Stabilní a prosperující společnost LIPRA PORK, a.s. koncernu AGROFERT hledá pro živočišnou výrobu na farmě Libichov NOČNÍHO PORODNÍKA Farma Libichov je moderní provoz s reprodukčním chovem prasnic a odchovem selat.

Pracovní náplň

  • krmení prasnic a selat
  • hlídání porodů
  • ošetřování selat
  • úkony spojené s chodem provozu
  • jedná se o manuální práci v přímém kontaktu s prasaty pracovní doba: od 18:00 h do 6:00 h systémem dlouhý a krátký týden

Požadujeme

  • kladný vztah ke zvířatům
  • dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat
  • spolehlivost a samostatnost
  • vyučen v oboru není podmínkou

Nabízíme

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • práce na plný úvazek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění + další benefity
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Bez vzdělání
Společnost LIPRA PORK, a.s., Štěpánovice 38, Rovensko pod Troskami (Ič 46356118)
Odpovědná osoba Martin Šimral
Číslo nabídky 3745