Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Skladník - středisko Votice

Místo Votice

Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • Příjem a výdej komodit rostlinní výroby, hnojiv, osiv
  • Práce ve skladu-evidence zásob a jakosti, vzorkování komodit, sušení obilovin, evidence, úklid
  • Obsluha váhy a sila
  • Základní obsluha počítače

Požadujeme

  • vyučen
  • obsluha VZV výhodou
  • základní znalost programu SAP výhodou
  • časová flexibilita v období žní

Nabízíme

  • zázemí prosperující a stabilní firmy
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek
  • příspěvek na penzijní spoření
  • periodické školení odborných způsobilostí
  • V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti Primagra, a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
Odpovědná osoba Lucie Jindřichová
Číslo nabídky 3722