Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Traktorista - ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.

Místo Nezvěstice

Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s., která se zabývá prvovýrobou, hledá vhodného kandidáta na výš uvedou pozici.

Pracovní náplň

  • Traktorové práce spojené s pěstováním, ošetřováním, sklizní a posklizňovými úpravami zemědělských plodin
  • Běžná údržba a opravy strojů

Požadujeme

  • Vzdělání nerozhoduje, vyučen v zemědělském oboru výhodou
  • ŘP skup. T
  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • Prémie dle jednotlivých vykonávaných činností
  • Možnost závodního stravování
  • Dovolená 25 dní
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Poskytnutí stravenek
  • Pravidelné školení odborných způsobilostí
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
Odpovědná osoba Lucie Jindřichová
Číslo nabídky 3666