Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Traktorista - ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.

Místo Nezvěstice

Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. hledá vhodného kandidáta na výš uvedou pozici.

Pracovní náplň

  • traktorové práce spojené s pěstováním, ošetřováním, sklizní a posklizňovými úpravami zemědělských plodin
  • běžná údržba a opravy strojů

Požadujeme

  • vzdělání nerozhoduje, vyučen v zemědělském oboru výhodou
  • ŘP skup. T
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • prémie dle jednotlivých vykonávaných činností
  • možnost závodního stravování
  • dovolenou 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • poskytnutí stravenek
  • pravidelné školení odborných způsobilostí
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s., Nezvěstice 9, Nezvěstice (Ič 25196049)
Odpovědná osoba Lucie Jindřichová
Číslo nabídky 3666