Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Řidič postřikovače - středisko Rybníky u Dobříše

Místo Rybníky

Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • Provádění zemědělských prací (postřik, hnojení) formou služeb
  • Manipulace s přípravky na ochranu a výživu rostlin
  • Opravy a údržba vozidel a strojů

Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk. T
  • Vyučen v technickém nebo zemědělském oboru
  • Zodpovědnost, časová flexibilita (sezóna březen - listopadu s pauzou přes žně)
  • Výhodou řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz, zkušenosti s ochranou rostlin a aplikací pesticidů

Nabízíme

  • Zázemí prosperující a stabilní firmy
  • Mzdové ohodnocení dle výkonu
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Pravidelné školení odborné způsobilosti
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
Odpovědná osoba Lucie Jindřichová
Číslo nabídky 3635