Společnost Synthesia, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ELEKTRIKÁŘ-SILNOPROUD (pracovník údržby)

Místo Pardubice

Hledáte stabilní práci s atraktivními benefity? A to navíc v úspěšné české firmě se stoletou tradicí? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Provádí operativní údržbářské práce dle své specializace na výrobních technologiích
  • Provádí vizuální kontrolu zařízení a strojů
  • Dodržuje pracovní a technologickou kázeň při opravách
  • Provádí kontrolu používaného dílenského zařízení, nářadí a přístrojů
  • Dbá na dodržování bezpečnostních předpisů a používá ochranné pomůcky

Požadujeme

  • SO vzdělání v oboru elektro silnoproud
  • Vyhl. 50/78 SB. § 6 do 1000V, hromosvody, obj. tř. A a B
  • Dobrý zdravotní stav
  • Předchozí praxe výhodou
  • Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost

Nabízíme

  • Mzda po dohodě - dle znalostí profese a praxe
  • Jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost profesního rozvoje
  • Možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
  • Zaměstnáváme pouze kmenové zaměstnance
  • Teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění až do 850 Kč/ měsíc
  • Cafeterie ve výši 5.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • Zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Synthesia, a.s., Semtín 103, Pardubice (Ič 60108916)
Odpovědná osoba Hana Křížová, 466 824 191
Číslo nabídky 356