Společnost AGROPODNIK Hodonín a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Vedoucí pracovník provozu Vejprnice

Místo Vejprnice

Dceřiná společnost ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o. provozující centrální třídírnu vajec ve Vejprnicích hledá schopného vedoucího pracovníka s nástupem možným od 1.1.2020.

Pracovní náplň

  • Vedení celé provozovny, aktivní řízení a organizace zaměstnanců včetně jejich hodnocení. Zjištění provozu po technické stránce. Komunikace s obchodními partnery.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání, ŘP sk.B, AJ na komunikativní úrovni, MS Office, samostatnost, loajalita, odpovědnost, flexibilita. Zkušenosti s vedením a motivací zaměstnanců jsou výhodou. Zkušenosti s prací v podnikových informačních systémech jsou vítány.

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající pracovní pozici. Týden dovolené navíc, Příspěvky na stravování i penzijní připojištění jsou samozřejmostí. Další benefity společnosti.
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost AGROPODNIK Hodonín a.s., Vacenovická 1271, Ratíškovice (Ič 46971963)
Odpovědná osoba Ludmila Mráková
Číslo nabídky 3548