Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

KALKULANT

Místo Napajedla

Pracovní náplň

  • tvorba a aktualizace materiálových kusovníků a kmenových dat pro externí i interní výrobky a balení
  • definování a aktualizace jednotlivých pracovišť v kalkulaci, propočty kapacit
  • tvorba a aktualizace pracovních postupů a kmenových dat
  • údržba kusovníků balení, polotovarů a mzdových norem
  • výpočet nákladů pro standardní i nestandardní výrobky
  • konzultační činnost s technology při tvorbě podkladů pro materiálové a mzdové normy
  • kontrola a připomínkování nových technologických předpisů
  • poradenská činnost pro vedoucí výrobních středisek, plánovače, prodejce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou);
  • základní znalost podnikové ekonomiky a nástrojů vnitropodnikového řízení;
  • zkušenosti s normováním spotřeb materiálu a mezd;
  • znalost plastikářských technologií výhodou;
  • znalost práce na PC
  • MS Excel, SAP výhodou
  • matematické myšlení;
  • samostatnost a zodpovědnost při plnění zadaných úkolů

Nabízíme

  • zázemí stabilní výrobní společnosti;
  • profesní seberealizaci;
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • sociální výhody Fatra, a.s. a koncernu Agrofert;
  • místo výkonu práce – Napajedla. Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, strukturovaný životopis (nejlépe emailem) spolu s následujícím prohlášením: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro společnost Fatra, a.s. dávám souhlas k jejich zpracování, uchování v personální databázi dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání na dobu 1 roku.
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Úplné střední všeobecné vzdělání
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Eva Gajdošíková
Číslo nabídky 3538