Společnost ZZN Pelhřimov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

TECHNIK pro organizování Agri služeb

Místo Pelhřimov

Obchodní společnost ZZN Pelhřimov a.s. nabízí pracovní příležitost pro obsazení následující pracovní pozice:

Pracovní náplň

  • Organizování zemědělské techniky při poskytování agrislužeb v prvovýrobě.

Požadujeme

  • · VŠ příp. SŠ vzdělání technického nebo zemědělského směru · zkušenost s řízením a organizováním zemědělské mechanizace pro podniky prvovýroby výhodou, není podmínkou
  • možnost i pro absolventy · zkušenosti s řízením a vedením pracovního týmu výhodou · výborné organizační schopnosti · řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • pracovní příležitost v prosperující společnosti
  • kvalitní zázemí moderní společnosti
  • systematické vzdělávání a profesní růst
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • motivující platové podmínky, dle splnění obchodního plánu
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost ZZN Pelhřimov a. s., Nádražní 805, Pelhřimov (Ič 46678140)
Odpovědná osoba Marie Procházková
Číslo nabídky 3533