Společnost ZZN Pelhřimov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

TECHNIK pro organizování Agri služeb

Místo Pelhřimov

Obchodní společnost ZZN Pelhřimov a.s. v souvislosti s rozvojem nových podnikatelských aktivit nabízí pracovní příležitost pro obsazení pracovní pozice.

Pracovní náplň

  • Organizování zemědělské techniky při poskytování agrislužeb v prvovýrobě.

Požadujeme

  • · VŠ příp. SŠ vzdělání technického nebo zemědělského směru · zkušenost s řízením a organizováním zemědělské mechanizace pro podniky prvovýroby výhodou, není podmínkou
  • možnost i pro absolventy · zkušenosti s řízením a vedením pracovního týmu výhodou · výborné organizační schopnosti · řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • pracovní příležitost v prosperující společnosti
  • kvalitní zázemí moderní společnosti
  • systematické vzdělávání a profesní růst
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • motivující platové podmínky, dle splnění obchodního plánu
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské vzdělání
Společnost ZZN Pelhřimov a. s., Nádražní 805, Pelhřimov (Ič 46678140)
Odpovědná osoba Lucie Dvořáková
Číslo nabídky 3533