Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Strojník pro VKS Dobroměřice

Místo Dobroměřice

Společnost Primagra, a.s. hledá do své výrobny krmných směsí v Dobroměřicíh u Loun vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • přesun hmot, polotovarů, výrobků
  • pomocné a manipulační práce
  • obsluha dopravníku při přemísťování naplněných pytlů po pytlování
  • provádění obsluhy stroje na zašívání naplněných pytlů

Požadujeme

  • vzdělání nerozhoduje
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaškolení na pracovišti
  • práce na dobu určitou s možností prodloužení V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti Primagra, a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Bez vzdělání
Společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
Odpovědná osoba Lucie Jindřichová
Číslo nabídky 3490