Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

REFERENT ODBORU ÚČETNICTVÍ

Místo Napajedla

Pracovní náplň

  • odpovědnost za pořizování dodavatelských faktur do informačního systému,
  • kontrola formální správnosti účetních dokladů,
  • odpovědnost za zavádění a správu kmenových dat obchodních partnerů,
  • administrativní práce.

Požadujeme

  • vzdělání ekonomického směru (středoškolské s maturitou),
  • základní orientace v účetní a daňové oblasti (daň z příjmů, DPH),
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office),
  • pečlivost, schopnost týmové spolupráce,
  • praxe v oblasti účetnictví a znalost SAP výhodou.

Nabízíme

  • profesní seberealizaci v obchodně výrobní společnosti;
  • sociální výhody společnosti Fatra, a.s. a skupiny Agrofert;
  • místo výkonu práce Napajedla
  • nástup od 9/2018
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Adéla Mořická
Číslo nabídky 3317