Společnost AGF Food Logistics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Řidič mezinárodní nákladní dopravy – pravidelná přeprava do Španělska a Francie

Místo Praha - Ruzyně

AGF Food Logistics a. s. – společnost zabývající se dopravou potravin hledá vhodné kandidáty na pozici: Řidič kamionové mezinárodní dopravy

Pracovní náplň

  • Mezinárodní přeprava ve dvoučlenné osádce (převážně Francie, Španělsko)
  • Přeprava zboží frigo návěsem
  • Týdenní pauzy děláte doma (většinou režim ÚT
  • SO)

Požadujeme

  • Řidičské oprávnění skupiny E
  • Profesní průkaz
  • Časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost
  • Výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nový tahač i návěs
  • Dobré finanční ohodnocení dle skutečně odvedeného výkonu
  • Výplata na účet: 45 tis Kč
  • Další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele
  • Garantovaný výplatní termín, vše jde přes pásku
  • Nástup možný ihned
  • 25 dní dovolené
  • Zaměstnanecký balíček složen z masných a uzenářských výrobků
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Odměny při pracovních výročích a odchodu do důchodu
  • Půlroční a roční prémie
  • V případě zájmu kontaktujte: Tomáš Marousek, Telefon: 606 772 130
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost AGF Food Logistics, a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 24151114)
Odpovědná osoba Jiří Havelka
Číslo nabídky 3176