Společnost ZZN Pelhřimov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY - PELHŘIMOV

Místo Pelhřimov

Obchodní společnost ZZN Pelhřimov a.s. nabízí pracovní příležitost pro obsazení pracovní pozice: „OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY“

Pracovní náplň

  • Obsluha samochodného postřikovače, sklízecí mlátičky, řezačky, terragatoru – aplikace hnojiv a vápenných hmot.

Požadujeme

  • Vyučení v zemědělském oboru
  • Řidičský průkaz sk. B, T, C
  • Profesní průkaz řidiče
  • Odpovědný přístup k vykonávané práci, samostatnost a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Pracovní příležitost v prosperující společnosti
  • Kvalitní zázemí moderní společnosti
  • Práci s moderní zemědělskou technikou
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • Motivující platové podmínky
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost ZZN Pelhřimov a. s., Nádražní 805, Pelhřimov (Ič 46678140)
Odpovědná osoba Marie Procházková
Číslo nabídky 3149