Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

MECHANIK _ ELEKTRONIK

Místo Chropyně

Společnost Fatra a.s. v souvislosti s rozšiřováním výroby, hledá nové pracovníky do svých týmů.

Pracovní náplň

  • údržba výrobních strojů a zařízení – elektro, měření, regulace
  • identifikace a odstraňování závad na výrobních zařízeních
  • provádění preventivních prohlídek
  • zapisování oprav do informačního systému SAP a interní dokumentace
  • práce dle požadavků na elektro údržbě

Požadujeme

  • vzdělání – úplné střední odborné vzdělaní (maturita) se zaměřením elektro
  • platné osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb, §6
  • orientace ve výkresové dokumentaci, znalost počítačového řízení a údržby výrobních linek výhodou
  • základní znalost angličtiny výhodou
  • samostatnost; zodpovědnost; komunikativnost; flexibilita
  • nástup možný ihned

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • dovolená v délce 25 dnů
  • perspektivu osobního rozvoje
  • širokou škálu benefitů v podobě zaměstnaneckých programů Fatra a Agrofert
  • možnost závodního stravování
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Martina Kunčarová
Číslo nabídky 3065