Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Silomistr - Milín

místo působnosti Milín

Společnost Primagra, a.s., dlouhodobý partner podniků zemědělské prvovýroby, hledá nového kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici do sídla naší společnosti v Milíně. Jsme firma zabývající se výrobní a obchodní činností v oblasti zemědělství.

Pracovní náplň

  • obsluha velínu na sile
  • zajištění údržby a oprav na sile

Požadujeme

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • vyučen v oboru elektro

Nabízíme

  • zázemí prosperující a stabilní firmy
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek
  • příspěvek na penzijní spoření
  • periodické školení odborných způsobilostí
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
odpovědná osoba Lucie Jindřichová
číslo nabídky 3021