Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Silomistr

místo působnosti Milín

Společnost Primagra, a.s., dlouhodobý partner podniků zemědělské prvovýroby, člen koncernu Agrofert, a.s., hledá nového kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici. Jsme firma zabývající se výrobní a obchodní činností v oblasti zemědělství. Hledáme na HPP SILOMISTRA do sídla společnosti v Milíně

Pracovní náplň

  • Obsluha velínu na sile;
  • Zajištění údržby a oprav na sile;

Požadujeme

  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita;
  • Min. vyučen v oboru elektro;

Nabízíme

  • Zázemí prosperující a stabilní firmy;
  • Základní mzda dohodou;
  • Nástup dle dohody;
  • Zaměstnanecké výhody – pravidelné měsíční prémie, zvláštní prémie, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní spoření;
  • Pravidelné školení odborné způsobilosti;
  • Zaškolení na pracovišti
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
odpovědná osoba Lucie Jindřichová
číslo nabídky 3021