Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost Synthesia, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

TOPIČ/KA

místo působnosti Pardubice - Semtín

Společnost Synthesia, a.s. je předním evropským výrobcem kvalifikované chemie s více než devadesátiletou tradicí. V našem areálu o rozloze 4,4 km2 zaměstnáváme 1 630 zaměstnanců. Zároveň jsme členem koncernu AGROFERT, a. s. Nyní hledáme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na výše uvedenou pracovní pozici.

Pracovní náplň

  • obsluha vysokotlakého parního kotle
  • práce dle provozních předpisů

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • chuť pracovat
  • ÚSO obor strojní, výhodou energetická zařízení
  • topičský průkaz pro kolte I. třídy výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
  • teplé obědy za 19 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění až do 500 Kč/ měsíc
  • multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 1.500 Kč/ ročně
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
  • zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
  • zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
  • možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
společnost Synthesia, a.s., Semtín 103, Pardubice (Ič 60108916)
odpovědná osoba Hana Křížová, 466 824 191
číslo nabídky 301