Společnost ZZN Pelhřimov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

PRODUKTOVÝ MANAŽER pro odborné poradenství a podporu prodeje v oblasti minerálních hnojiv

Místo Pelhřimov

Obchodní společnost ZZN Pelhřimov a.s. v souvislosti s rozvojem nových podnikatelských aktivit nabízí pracovní příležitosti pro obsazení pracovní pozice produktový manažer.

Pracovní náplň

  • podpora prodeje hnojiv

Požadujeme

  • VŠ vzdělání agronomického směru (př. rostlinná výroba a příbuzné obory)
  • odborné znalosti v oblasti výživy rostlin
  • obchodní znalosti a dovednosti
  • praktické zkušenosti z prvovýroby o agrotechnice pěstování zemědělských komodit

Nabízíme

  • pracovní příležitost v prosperující společnosti
  • kvalitní zázemí moderní společnosti
  • systematické vzdělávání a profesní růst
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • motivující platové podmínky, dle splnění hospodářského výsledku
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské vzdělání
Společnost ZZN Pelhřimov a. s., Nádražní 805, Pelhřimov (Ič 46678140)
Odpovědná osoba Marie Procházková
Číslo nabídky 2956