Společnost ZZN Pelhřimov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

PRODUKTOVÝ MANAŽER - AGRI SLUŽBY

Místo Pelhřimov

Obchodní společnost ZZN Pelhřimov a.s. nabízí pracovní příležitost pro obsazení následující pracovní pozice:

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za řízení a vedení střediska pro poskytování služeb pro zemědělskou prvovýrobu.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického nebo zemědělského směru
  • obchodní znalosti a dovednosti
  • zkušenost s řízením a organizováním zemědělské mechanizace v podnicích prvovýroby výhodou
  • manažerské znalosti a dovednosti, zkušenosti s řízením a vedením pracovního týmu
  • základní znalost o agrotechnice pěstování zemědělských plodin
  • výborné organizační schopnosti
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • pracovní příležitost v prosperující společnosti
  • kvalitní zázemí moderní společnosti
  • systematické vzdělávání a profesní růst
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské vzdělání
Společnost ZZN Pelhřimov a. s., Nádražní 805, Pelhřimov (Ič 46678140)
Odpovědná osoba Marie Procházková
Číslo nabídky 2814