Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

STROJNÍK CHLADÍRENSKÉHO ZAŘÍZENÍ

Místo Kostelec u Jihlavy

Pracovní náplň

  • elektro údržba na energocentrech
  • dvousměnný nepřetržitý provoz

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • výhodou vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5 (příp. § 6 pro samostatnou činnost)
  • manuální zručnost
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu, po zapracování možnost výdělku 40 000 - 42 000 Kč
  • k výdělku dále navíc zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, svačiny zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, systém cafeterie – příspěvek na volný čas a zdraví zaměstnanců)
  • možnost profesního růstu
  • nástup možný ihned (po zaučení smlouva na dobu neurčitou)
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Kostelecké uzeniny a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 46900411)
Odpovědná osoba Zita Němečková Hávová
Číslo nabídky 2756