Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

TECHNOLOG

Místo Chropyně

Pracovní náplň

  • dohled nad dodržováním technologických postupů výroby;
  • tvorba – úpravy pracovní a výrobkové dokumentace;
  • vedení technologických zkoušek při vývoji a inovaci produktů;
  • úzká komunikace se zákazníky/partnery, řešení otázek kvality výroby;
  • vedení statistik o výrobním procesu;
  • sledování materiálových a strojních trendů, návštěvy veletrhů/dodavatelů/zákazníků.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na plasty výhodou;
  • praxe v oboru technologie zpracování plastů výhodou;
  • znalost AJ podmínkou (denní komunikace);
  • schopnost odborně vést obsluhy výrobního zařízení;
  • znalost analytických postupů výhodou (např. DoE);
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilita, schopnost práce v kolektivu;
  • práce na PC;
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • profesní seberealizaci v obchodně
  • výrobní společnosti;
  • adekvátní finanční ohodnocení;
  • sociální výhody společnosti Fatra, a.s. a skupiny;
  • místo výkonu práce: Chropyně
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské vzdělání
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Adéla Mořická
Číslo nabídky 1602