Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

Kolega či kolegyně do výroby pečiva

Location České Budějovice

V pekárně v Českých Budějovicích rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme a rádi uvítáme i aktivní důchodce nebo čerstvé absolventy.

Job Description

  • Nejdříve Vás samozřejmě zaučíme, abyste v tom neplavali. Následně přiložíte ruku k dílu, kde bude potřeba. Začnete u jednodušších činností, ale časem se můžete zaučit i na kvalifikovanější pozice a práci s pekařskými stroji. Stačí chtít.

What we require

  • Budeme rádi, pokud máte výuční list, ale není to nutné. Kdybyste měl/a zkušenost s pekařinou, byli bychom nadšení, ale také to není podmínkou. Rozhodně by Vám neměla chybět pečlivost a spolehlivost. Každý má rád co nejčerstvější pečivo. Proto v naší pekárně pečeme na tři směny.

What we offer

  • Jistotu, stabilitu a zázemí jedničky na trhu. Peníze samozřejmě vždy včas na účtu. Také nejčerstvější pečivo přímo z pece, po roce ve firmě týden dovolené navíc, moderní denní místnosti, vstřícné šéfy, stravenky v hodnotě 110 Kč, fajn kolektiv, pracovní oděvy, které Vám budeme i prát a další benefity. Více spolu probereme u pohovoru.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 4715