Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

Expedient/ka

Location České Budějovice

V Českých Budějovicích rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně do expedice. Na expedici se naše výrobky chystají na cestu k zákazníkům. A protože se pečivo se do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, na expedici se pracuje především na nočních směnách.

Job Description

  • Od kolegů z výroby převezmete čerstvé pečivo a překontrolujete, jestli je vše v pořádku. Pro šoféry pak připravíte přepravky s pečivem, aby každý odvezl, jen to co má. Také povedete potřebné záznamy, aby v tom byl pořádek.

What we require

  • Pokud máte výuční list, budeme rádi, ale nejdůležitější je pro nás chuť do práce, samostatnost, pečlivost a komunikativnost. Na expedici je někdy potřeba zabrat i fyzicky, proto je kvůli manipulaci s těžšími břemeny tato práce vhodná spíše pro muže.

What we offer

  • Především jistou a stabilní práci. Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Kromě toho pro Vás máme nejčerstvější pečivo přímo z pece, po roce ve firmě týden dovolené navíc, vstřícné šéfy, stravenky v hodnotě 110 Kč, moderní prostředí včetně nové odpočinkové místnosti, pracovní oděvy, které Vám budeme i prát a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 4714