Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

Operátor mlýnské výroby

Location Znojmo

Abychom měli stoprocentní kontrolu nad kvalitou mouky, ze které pečeme, máme v PENAMu vlastní mlýny. Jeden z nich byste našli ve Znojmě a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu či kolegyni do výroby.

Job Description

  • Dnešní mlýn je moderní provoz, kde se většina výroby řídí přes počítač. Na starosti budete mít odborné práce při procesu mletí, budete řídit výrobu a pochopitelně i dohlédnete na kvalitu. Čeká Vás také správa moučného hospodářství a spolupráce s kolegy z laboratoří, odbytu i dopravy. Mlýn ve Znojmě patří k největším v republice a meleme v něm ve dne i v noci. Proto se v práci střídáme na dvanáctihodinových směnách.

What we require

  • Byli bychom rádi, kdybyste byl/a vyučen přímo v mlynářském řemesle, nebo alespoň v nějakém z potravinářských oborů. Pokud máte už zkušenosti s prací v potravinářské výrobě, je to určitě výhodou. Samozřejmě Vás v tom nenecháme plavat a pořádně Vás zaučíme. Chybět by Vám ale neměly spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, běžná znalost práce na PC a chuť učit se nové věci.

What we offer

  • Především práci, která má smysl a kde vidíte výsledky. Za práci pochopitelně peníze vždy včas na účtu a spolu s tím i zázemí stabilní české firmy. Samozřejmostí jsou u nás stravenky v hodnotě 110 Kč, pro roce ve firmě týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, fajn kolektiv, firemní akce, pracovní oděvy, které Vám budeme i prát a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední odborné vzdělání s výučním listem
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 4645