Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

Obsluha mísícího centra

Location Ostrava

V Ostravě-Martinově rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s mísením těsta. Nebojte se, že dostane do ruky díži a vařečku. Mísení těsta je u nás především o dozoru nad správným dávkováním všech surovin.

Job Description

  • Mísič (tak kolegům od přípravy těsta říkáme) na mísícím stroji nastavuje hmotnosti surovin podle toho, co se zrovna peče. Mísič dohlíží také na správné dávkování a vymíchání těsta, které předává kolegům k dalšímu zpracování. Úzce spolupracuje s pecákem, tedy s pekařem, který má na starosti obsluhu pece. S dalšími kolegy se střídá ve směnném provozu.

What we require

  • Bylo by fajn, kdybyste měl/a výuční list. Ještě raději bychom ale byli, kdybyste měl/a zkušenosti s prací v potravinářství ideálně v pekárně. Práce mísiče je zodpovědná, takže by Vám neměla chybět samostatnost a pečlivost. Hodit se Vám bude i trocha fyzické zdatnosti. Většina surovin se dávkuje automaticky, ale čas od času je potřeba i zvednout nějaký ten pytel.

What we offer

  • Smysluplnou práci, která voní, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Zázemí stabilní české firmy, samozřejmostí jsou u nás stravenky v hodnotě 110 Kč, nejčerstvější pečivo přímo z pece, po roce ve firmě týden dovolené navíc, pracovní oblečení, které Vám budeme i prát, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední odborné vzdělání s výučním listem
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 4604