Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

Obsluha mlýnských strojů

Location Brněnec

PENAM nejsou jen pekárny, ale také mlýny, ve kterých si meleme vlastní mouku. Díky tomu si můžeme pohlídat její prvotřídní kvalitu. Jeden z mlýnů máme v Brněnci a právě tam bychom rádi přivítali nového kolegu.

Job Description

  • Dnešní mlýn je moderní provoz, kde se většina výroby řídí přes počítač. Na starosti budete mít odborné práce při procesu mletí, budete řídit výrobu a pochopitelně i dohlédnete na kvalitu. Čeká Vás také správa moučného hospodářství a spolupráce s kolegy z laboratoří, odbytu i dopravy.

What we require

  • Ideální by bylo, kdybyste byl vyučen přímo v mlynářském řemesle, nebo měl zkušenosti s potravinářskou výrobou. Chybět by Vám neměla spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita a běžná znalost práce na PC.

What we offer

  • Především práci, která má smysl a kde vidíte výsledky. Za práci pochopitelně peníze vždy včas na účtu a spolu s tím i zázemí stabilní české firmy. Samozřejmostí jsou u nás stravenky v hodnotě 110 Kč, pro roce ve firmě týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, fajn kolektiv, firemní akce, pracovní oděvy, které Vám budeme i prát a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední odborné vzdělání s výučním listem
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 4560